Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
[b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Vote_lcap[b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Voting_bar[b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
[b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Vote_lcap[b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Voting_bar[b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

[b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face:

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
asena deniz
Isınan Üye
Isınan Üye
asena deniz

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 32 Nerden : Hobi : at binmek,basketbol Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 13:02

ama yine de sorarsanız ben ona eğer beni tanısaydı mutluluk vermek isterdim bi gülümseme ne bileyim ,onu yalnız hissettirmek istemezdim hayttan zevk almasını sağlamak isterdim bu ona en güzel hediyedir bence çünkü parayla bunlar satın alınamaz bunlar hayattaki en güzel hediyelerdir........&&&&
melanqoli(:
Isınan Üye
Isınan Üye
melanqoli(:

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 107 Nerden : istanbul Hobi : eğlenjeli olan herşey :) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 16:09

asena_Deniz valla sen aşıq olmuşsun yorum yhoq Sırıtmak Sırıtmak
ßurak-£lif
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ßurak-£lif

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 253 Nerden : Bnde biLmiom ki... Hobi : Msn:) Müzik dinLemek, Kitap okumak, tesT çöZmeK vs... Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 16:45

Bn En çoK sevdiği ve görmeK istediği ama buLamadığı bİ arkadaşını buLup BurağıMa süpriZz yapmak isterdim... Gülümseme Sırıtmak
armagangonca
Yeni Üye
Yeni Üye
armagangonca

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Hobi : internet Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 20:08

iii fikir tamm beni götürebilirsiniz Dil
asena deniz
Isınan Üye
Isınan Üye
asena deniz

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 32 Nerden : Hobi : at binmek,basketbol Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 12:32

ah melangoli seni çok sevdim beni bi tek sen anlıyosun bi de burağım anlasa neyse canım anlamasada olur beim sevgim yeter o beni hissediyodur bu sevgiyle zaten ama sevmesede dediğim gibi böyle mutluyum allah sahibine bağışlasın ne diyeyim
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 12:48

meRangoLii onu bikeRe göRsem konuşSam yeteRLi bana ayaRLaman geRekmez ama bn sevqimi buRdan gösteRememki geL bizim eve göR kanıtı odamda ResimLeRiyLe doLu Gülümseme Gülümseme
asena deniz
Isınan Üye
Isınan Üye
asena deniz

Kadın

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 12:51

evet deli kız bencede onun bakışları insan yeter doyuruyo sadece gözleri bile kalbimi
melanqoli(:
Isınan Üye
Isınan Üye
melanqoli(:

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 107 Nerden : istanbul Hobi : eğlenjeli olan herşey :) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 13:54

sis aşıq olmuşsunus(:bence doum günü planı üserinde duralım(:ssin için:D
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. 2008, 19:45

keSinLikLeee Gülümseme
büsra
Yeni Üye
Yeni Üye
büsra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 14/09/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek,film izlemek,nette takılmak,kitp okumak,alışveriş yapmak,gezmek:d Meslek : öğrenci http://burakfan.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofile

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008, 04:15

bn ona sevgimi verirdim:d
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008, 17:17

:cheers: :cheers: :cheers: :bball: voleybol topuu alırdımm
asena deniz
Isınan Üye
Isınan Üye
asena deniz

Kadın

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 16:21

evet
lütfen onu çok seviyorum bu doğum günü planı nı çok önemsiyorum ama nasıl olcak
crazy_girl
Yeni Üye
Yeni Üye
crazy_girl

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : Hobi : gezmek ve müzik dinlemek Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008, 18:15

ben her an kendimi hatırlatacak bnişi alırdımmm:DDD
crazy_girl
Yeni Üye
Yeni Üye
crazy_girl

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : Hobi : gezmek ve müzik dinlemek Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008, 18:16

yani beni ona hatırlatacak bişi...Sırıtmak
dadlu_bebush
Yeni Üye
Yeni Üye
dadlu_bebush

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 27/10/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : ankara Hobi : müzik,dans Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008, 19:36

ona ne alsam die çoq düşündüm ama bişii bulamadım ama yapabildiğim kadarırısıyla istediği herşeyi almaya yada yapmaya çalışırdım çünqü bhen onu çooooqq seviommm
hilary_duff
Isınan Üye
Isınan Üye
hilary_duff

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : konya Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008, 12:28

ayyyy bi kere çocuk zaten bir dizide oynuyor ne gerek war elk. eşyyaya onun yeterince wardır bn olsam ona manewi değeri olan bişi alırdımmmmmm...bakar bakar beni hatırlardııı çookkkk mutlu olurdummmm ayyyy bn onu çok sewiyorummmmm [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 803685
hilary_duff
Isınan Üye
Isınan Üye
hilary_duff

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : konya Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008, 12:30

ben ona manewi değeri olan bişi werirdim çocuk ztn zengin napsı elk.eşyayıııı
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008, 19:07

teknolojiyi seviyormuş ne diyim yani öğrenci işi bişiler alırdım heralde =)=)
thce_rock
Yeni Üye
Yeni Üye
thce_rock

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/10/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : aydın Hobi : hız ve araba Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 29 Ekim 2008, 11:32

ßuraqa SewqiLeRin en büyüqünü Werirdim o bunu hakedio.Ama yinede ßi hediye alıcaksam ona play station alırdım =)
havva19
Yeni Üye
Yeni Üye
havva19

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 22/10/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : zonguldak Hobi : müzik,tv,eglence,... Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 29 Ekim 2008, 12:13

Canım Burakcım aslında bugün herkesin bayramı ama benim için ayrı bi bayram çünkü bugün dünyalar tatlısı Burakcım dünyaya geldi.seni çok seviyorum canım benim dogum günün kutlu olsun bitanem melek yüzlüm. kçib mutlu nice senelere...sana bi hediye vermek isterdim ama malesef ki aramızda mesafeler var ve ben sana ait hiç bi özel bilgiye sahip degilim.bu yüzden çok üzgünüm.
burak_beyza
Yeni Üye
Yeni Üye
burak_beyza

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 28/12/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : bursa Hobi : müzik,ebru yapmak,buz pateni Meslek : öğrenci:(

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 19:30

ben ona kalbimi weirdim hepinizin hediyesinden değerli hepinizin kalbindende çünkü burağı en çok ben sewiorumm hahahah
aşkdoktoru
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : kayseri Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 25 Ocak 2009, 14:28

saçmalamayın
sibel çiçek
Yeni Üye
Yeni Üye
sibel çiçek

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : bursa Hobi : müzik dınlemek ve spor yapmak Meslek : lisans

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 04 Şub. 2009, 03:49

ben buragın odasına benım ve onun resmını çizdirip duvara asardım
^^minenur^^
Yeni Üye
Yeni Üye
^^minenur^^

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 23 Nerden : napacann Hobi : herseyy Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 04 Şub. 2009, 14:16

bn sevdii kızı ögrenir onaa o kızı ayarlardımm
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
BuraK'M'etaL

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student...

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 05 Şub. 2009, 15:45

çok özeL biR şey....
kendime kaLsın o da...
qamze_burak
Isınan Üye
Isınan Üye
qamze_burak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/02/09 Mesaj Sayısı : 45 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek burak saqyasarın fotolarına baqmak rap sölemek Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 06 Şub. 2009, 20:31

melanqoli(: demiş ki:
ben tüm elektronik eşyaları alırdım (:

katıLıorum sana bnde tüm elektronik esyaları alırdım
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 13:55

CEP TELEFONU ALIRDIM HERALDE
aşkım_burakkk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
aşkım_burakkk

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/02/09 Mesaj Sayısı : 220 Nerden : antalya Hobi : eğlencee müzik burak burak burakkkkkkk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 18 Şub. 2009, 12:19

en güzel hediyeee benim ona olan tutkulu aşkımmm Canım
z.gizem
Yeni Üye
Yeni Üye
z.gizem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/02/09 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : istanbul Hobi : resim yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 15:38

bence maddi hediyelerden çok manevi hediyeler onu daha çok mutlu edecektir örnein bi cep tel aldınız çalındı bişi oldu bozuldu değiştiricek illa ki bnce ona öle bişi vermelisinizki hafızasından asla silinmicek bişii hayt boyu taşıyacak bişii olmalıı Sırıtmak:D
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: [b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face: - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 15:42

onu görüyüm sonra düşünürüm

[b]Bur@k s@ğyaşar'a vermek istediinis hedie???[/b] :face:

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki