Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Vote_lcapKüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Voting_barKüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Vote_lcapKüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Voting_barKüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

KüçüK kadınlar dizisi hakkında ...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 23:02

KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Kucukkadinlarph5

Hayat geçmek zorunda olduğumuz sınavlarla doludur. Bu sınavlar kimilerine “kolay” gelir… Sorunların çözümlerini bulmakta zorluk çekmezler… Adeta sorun çözümüyle birlikte gelir… Bunlar şanslı insanlardır. Bir de hayatları boyunca zor sınavları geçmek zorunda olanlar vardır. Onlar bir çok zorluğa göğüs germek, sırtlarına binen ağır yükleri biraz olsun hafifletmek için hayatları boyunca debelenip dururlar. Bunlar da şanssız insanlardır. Ama bu şanssız insanlar hayata daha bağlıdır… Daha bir tadını çıkartırlar mutlu günlerin. Çünkü mücadele bağlılığı, emek sevgiyi, baş etme gücünün farkında olmak da vefayı getirir. Bütün bu zor sınavlarda elimizi tutan, bize destek veren, hatta gerektiğinde bütün sorumluluğu yüklenen iyilik melekleri vardır etrafımızda… Yeryüzündeki meleklerimiz… Annemiz ve babamız… Hayatlarını , çocuklarının mutluluğuna vakfedenler... Hikayemiz yeryüzündeki iyilik meleklerini kaybettikten sonra birbirine kenetlenmiş beş kız kardeşin hikayesidir…

En büyüğü yirmi, en küçüğü altı yaşında olan beş kız kardeş… Anne babaları bu dünyadan göçüp gittikten sonra karşılaşacakları bütün sınavlarda el ele veren , birbirlerine kızsalar da küsseler de , bağırıp çağırsalar da karşılarına çıkan en zor sınavda bile tek bir yürek olan… Birbirlerinden farklı beş kız kardeş… Kardeşlerine hem anne hem baba olan, hukuk fakültesi 2. sınıf öğrencisi Elif (20), içi dışında, sırdaş, güçlü, “delidir ne yapsa yeridir” tanımının en iyi örneklerinden Armağan (17) - nam-ı diğer Armi - , okul derdiyle , sivilceleriyle , üç kuruş harçlıkla arkadaşlarına rezil olmadan onlara yetişme telaşıyla tam bir ergen Yeliz (15), yaşından büyük bir hastalıkla yaşayan, olgun, kitap okuma tutkusu olan, sorumluluk sahibi, anlayışlı Bilge (12) ve en küçük, en hassas, en sevimli, müzik tutkunu Cansu (6).

Anne babalarının bekçilik yaptığı köşkte kendilerine ayrılmış bölümde, her gün doğumunda, umutla, sevgiyle, ayakta kalma azmiyle güne “merhaba” diyecekler. Ne olursa olsun , pes etmeyecekler. Birbirleri için direnecekler. Başlarına gelecek her felaket onlara bir şeyler öğretecek. Daha güzel günler için hırslanacaklar , güçlenecekler…

Onlar Küçük Kadınlar. Onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek , hep birlikte “büyüyecekler.”

Oyuncu Kadrosu

Ekin Türkmen
Ali İl
Hande Soral
Fulya Zenginer
Elit İşcan
Burak Sağyaşar
Selin Ilgar

Senaryo
Deniz Akçay

Yönetmen
Hakan Arslan

Yapımcı
D Productions
Ayşe Durmaz

Müzik
Kıraç
burakfan_96
Isınan Üye
Isınan Üye
burakfan_96

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 39 Nerden : trabzondan Hobi : burhan,burak,küçük kadınlar,yüzmek,gitar çalmak vs... Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 08:28

ya ben sadece burak sağyaşar için izlemiyorum aslında çok güzel bir dizi...her bölümünü heyecanla bekliyorum...
nervousfillette
Yeni Üye
Yeni Üye
nervousfillette

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : Hobi : kitap tv müzik Meslek : boşweer

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 17:41

yha off süper bi dizi oyuncuları konusu herşeyiyle salı günleri bnm günüm oldu herkesle kavga ediorum bu dizi içn kimse cumadan sora kanal d den çıkamıo özetini okuyunca kanal dye bağlanıorum

arkdşlar lütfen beni şu kçk kdnlr hstalıından kurtarın yoksa yakında gerçekten delirticem milletii
esRa<3buraq
Moderatör
esRa<3buraq

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : Sago'mun ve Yalın'mnn oLduğu her yerden (: Hobi : nette takıLmak Rap dinLemek voLeyboL Meslek : öğRénci..

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 19:06

bnde burak icin izLememistm basta ama qeRcktn süpeR bi dizi umaRm böLe devam edeR
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 08:11

Bendee burak sağYaşar için izLememişTim...ama şimDii Dizidee Burak sağyaşar oLmazsa izLemem..!!
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 08:43

BuRaközqe demiş ki:
Bendee burak sağYaşar için izLememişTim...ama şimDii Dizidee Burak sağyaşar oLmazsa izLemem..!!
bende öyle oldu yha aslında bu kendimizce bir protesto yani onu çıkarmayı denemeyin yoksa izlenmez demeye çalışıyoruz Sırıtmak
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 10:38

bende burak için izlemiştim başta.... saol canm
rapper_1923
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
rapper_1923

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 1671 Nerden : Hobi : anime,emo,pc Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 20:40

ben ik başladıında izlemiodum böle reklamlarda burakı gördüm yhaf bhu çocuk çhok dhadlhuu dedimm sonra kendimi bi kaptırdım.....süpher yhaa
ßurak-£lif
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ßurak-£lif

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 253 Nerden : Bnde biLmiom ki... Hobi : Msn:) Müzik dinLemek, Kitap okumak, tesT çöZmeK vs... Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 14:47

Bn konuSunu beğenDiğim için izLemeye başLadım...BuraK sağyaşaRa Yemin dizisinden hastayDım..o oLduğu içinde izLedim asLında...Bide böLe roManLarın diziye çevRiLmesi hoşuma giDİo..Birasda o Yüzden...
karanlıklar prensesi
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 124 Nerden : bebeğimin kalbinden Hobi : bebeğimle mesajlaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 05:09

sadece denk geldiği o an başka bakacak bişey bulamamaktan ama iyiki de bulamamışım yaaa şimdi tam bi burak ve hande delisi oldum onlaela tatıp onlarla kalkıyorum Gülümseme :lol!:
+++kubra+++
Yeni Üye
Yeni Üye
+++kubra+++

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : Hobi : muzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 17:00

yha arkadaşlar qerçeqten bnide kurtarn hastalıq yaptı artıq
nervousfillette
Yeni Üye
Yeni Üye
nervousfillette

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : Hobi : kitap tv müzik Meslek : boşweer

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimePerş. 11 Eyl. 2008, 00:44

YHA 14. BÖLÜM ÇOK KÖTÜYDÜÜ HELE SONU :'( ÖNÜMÜZDEKİ BÖLÜM ÇOK HEYCANLI

BU ARADA ALLAH KANAL D DEN FLN RAZI OLSUN SALI GÜNÜ BİNBİR GECEDEN ÖNCE OLMASI SPRR OLDU YOKSA ANNEM İZLEMEME İZİN VERMİCEKTİ Bİ ARKIM DA AYNEN
Emine DURAK
Isınan Üye
Isınan Üye
Emine DURAK

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : Hobi : internette dolaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeÇarş. 17 Eyl. 2008, 17:13

KÜÇÜK KADINLAR DİZİSİNİN DE HANDENİNDE BURAĞINDA HASTASIYIM[img][/img]
nervousfillette
Yeni Üye
Yeni Üye
nervousfillette

Kadın

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 22:10

bu blölümde çhok gsldi bütün bölümde ağladım ::XXD

bide utkunun annesi olmasaydııı orda bide o çıktı başlarınaa

yha bi kere de ayriyetten bir böüm boyunca utkuyla armi rahat olamıycakmı ouff
Sheyma
Isınan Üye
Isınan Üye
Sheyma

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 78 Nerden : Hobi : müzik dinlemek spor yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 08:35

bencede utkunun annesi arminin başına bela açacak gibi görünüyo
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 15:16

burak için izliyorum sadece aslonda
gizemLi_burak
Yeni Üye
Yeni Üye
gizemLi_burak

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Hobi : müzik dinLemek,sinemaya gitmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimePtsi 29 Eyl. 2008, 12:41

ya o eLif denen kıza da sinir oLuorm efendi gbi çocuk ALİ varken,ailesinin onu istemediiği bi erkekle takıLıor...aLi'nin gözlerine hastayım Gülümseme burağımın da gülüşüne,bakışına,duruşuna,konuşmasına,karizmasına hastayımmm aşkım benim Gülümseme
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 15:52

ne diyim daha süper süper süperrr
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. 2009, 18:34

bütün oyuncu kadrosuyla mükemmel bir dizi
şevin akfırat
Isınan Üye
Isınan Üye
şevin akfırat

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : Hobi : film izlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimePaz 01 Mart 2009, 17:53

ben burak sağyaşarın oynadıgını bıle bılmıyordum tesadüf gördüm onu
>>>NiHaL<<<
Isınan Üye
Isınan Üye
>>>NiHaL<<<

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 85 Nerden : Ankara Hobi : Gitar çalmak Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... KüçüK kadınlar dizisi hakkında ... Icon_minitimePaz 05 Tem. 2009, 18:42

ben ismi kulağa güzel geldiği için ve reklamlarında gördüm ilgimi çekti izlemeye başladım.ama sonradan delisi oldum dizinin.

KüçüK kadınlar dizisi hakkında ...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası