Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Vote_lcapSaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Voting_barSaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Vote_lcapSaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Voting_barSaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

SaRkı sözünden sanatcı buLma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
betulnorasin_06
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 162 Nerden : ÇoK uZaKLaRDaN... Hobi : BuRaqıMıN ResiMLeRiNe BaqmaK,,KüÇüK KaDıNLaRı izLeMeK,,NeTe TaKıLMaK... Meslek : ÖĞReNCi

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 11:28

BiLmEm

Ayrılmam Hadi Kow Beni Yüreğinden Hiç Bir Yere Terketmem Seni Zar Zor Buldum Ben...
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 11:40

biLmiom can^ımm..
ne güzeldi o günler ne büyüktü hayaller...söyle ne oldu bitti şimdi değiştTii...
betulnorasin_06
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 162 Nerden : ÇoK uZaKLaRDaN... Hobi : BuRaqıMıN ResiMLeRiNe BaqmaK,,KüÇüK KaDıNLaRı izLeMeK,,NeTe TaKıLMaK... Meslek : ÖĞReNCi

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 11:42

Walla Bende Bunu Bilmiorm

Bilmezdim Bir Daha Bir Daha Seweceğimi Yine Öğrettin Bana Sewmeyi
rapper_1923
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
rapper_1923

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 1671 Nerden : Hobi : anime,emo,pc Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 15:30

gökhan

aşk bir kalbin içinde ağlıyor aşk sızım sızım sızlatıyor....
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 15:31

bilmiyorum

giden gelmiyor gökyüzünde bekler ay
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 16:35

biLmem..
aşk iÇinde yaLan iÇinde Tek BiR ayna BinbiR biÇimde ?*
JustiN & BuraK <3
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
JustiN & BuraK <3

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 1784 Nerden : İstanBul/sMsun (: Hobi : şaRkı söyLemEk Meslek : öqRencİ

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 18:03

bilmioRumm xS
yokluqunda herşey tatsız affedipde dön vefasız insan oqlu can yakıorr hasredd çekincee beklemekden kalp usandı yüreqim ellerde kaldı bakdıqım her yer hep aynıı senn terkedincee...
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 18:58

bilmiyorum ben kolay sorucam ama

her gece kahrediyor gurur acılar beni al götür kalbini aşkın guruu olmaz olamaz ee bilin ama artık
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : antalya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci http://www.mervesevifan.com

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 21:04

kutsi aşkın gururu
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : antalya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci http://www.mervesevifan.com

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 21:05

tmm yeter yeter herşey istediğin gibi olsun tmm bn zaten öldüm kalan sağlar senin olsun çok kolay bence bilinir
burakçı_kişiLiq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
burakçı_kişiLiq

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 169 Nerden : éski$éhiR :] Hobi : müzik,oquzhan xD,tiyatro féé futßoL Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 22 Eyl. 2008, 22:24

emre aydın
ama qözLeRin vaR ya,o köR oLası qözLeRin,onLaR haLa duRuyoR bnde yaRası deRin...
tatlı kıss
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
tatlı kıss

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 184 Nerden : antalya Hobi : test çözmek,burak&hande,küçük kadınları VE gece gündüzü izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 15:34

BİLMİYORUM CNM
SAHTEKAR OLANI BAŞKASIYLA KALANI Bİ GECELİK OLANI İSTEMEM BEN
ALEMİ GÖRENİ GECELERİ BİLENİ ÇOK PARAYI SEVENİ ADAM EDEMEM
ewrem
Yeni Üye
Yeni Üye
ewrem

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 20 Nerden : adana Hobi : müzik Meslek : ogrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 16:19

bilmiorum :( acık bktım klbme bir ism kaznmıs kmslere anltmzmsım donup bktım aynya gzlrim yasrmş bi de derler aglayznısm
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 13:02

bilmiorum,gidiyorum demeden gidişin varya süperdi o surat ifaden görülmeye deerdi nasılda vurdum sana tekmeği morda güsel yakştı unuttum seni
cerenliselim_aşkım
Isınan Üye
Isınan Üye
cerenliselim_aşkım

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 39 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 19:07

wallahı bulamadım dilimin ucuna gelıo ama çıkaramadımm

ben wazgeçmemişkn düşün olmas olmas bitanme düşün bizi ne olur yalvarırım terk etme... hadı bulun bakalım...
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 19:48

wallahi bulamadım

wah wah hanimiş benim koca bebişim
elif:)
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
elif:)

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 180 Nerden : Hobi : müzilk dinlemek şiir yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 27 Eyl. 2008, 20:44

valla hatırlayamadım

üşüyorum ödünç ver ellerini üşüyorum üstüme ser yüreğini
??
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008, 11:15

hatırlayamadım
güL ki sevgiLİm gÜL Kİ göZLeriN sOLmAsın SaKIn AşK çİçEĞiM
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008, 11:48

oğuzhan koç
uzak dur BENDEN ey AŞK mümkünse
rapper_1923
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
rapper_1923

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 1671 Nerden : Hobi : anime,emo,pc Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008, 14:47

pilemedim :(

hayat beny neden yoruosun
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008, 14:52

serdar ortac
salla gitsin dertleri
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008, 19:18

dilimin ucunda ya

insan ömrü saliseyle sayılıdır
burakmania
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
burakmania

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 10/09/08 Mesaj Sayısı : 217 Nerden : Hobi : cansel Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008, 21:33

hülya peker

şu delim kolay ama yüreyime zor bi durum bilin bakalım bu kimin şarkısııı :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Sırıtmak Sırıtmak Sırıtmak
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008, 22:49

aşırı derecede araştırmacı bir kişiliğimdir bulamayacağım şey yoktur

. Yangın var içimde, imdat! . . .
Durdurma yüreğini kandırma dök içini anlat Birine bile güvenemedi yerine
Denedi denedi, hiç kimse inemedi en derine
. . . Şu dilime kolay ama yüreğime zor bi’ durum Kısa yolu bulamadı yine aramız 'UÇURUM' . . .
Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
. . . Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum. . .
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008, 22:51

bu arada yazmai unuttum murat boz

cep delik cepten delik kevgir misin be kardeşlik
ßurak-£lif
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ßurak-£lif

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 253 Nerden : Bnde biLmiom ki... Hobi : Msn:) Müzik dinLemek, Kitap okumak, tesT çöZmeK vs... Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 02 Ekim 2008, 13:40

biLmiorum jnm yhaa...

Kaç kere denedim bu yolda şansımı ne yaptıysam şansım dönmüo..üstüme çevirmiş silahlarını nefes almama fırsat vermiooo..??
JustiN & BuraK <3
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
JustiN & BuraK <3

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 1784 Nerden : İstanBul/sMsun (: Hobi : şaRkı söyLemEk Meslek : öqRencİ

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 09:32

bilemedim vllaa =(
ben sana küsüm aslında haberin yhok koyup qittiqin bu yerde kötülük çokk..?
ela135
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ela135

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 04/10/08 Mesaj Sayısı : 293 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek,burağın resmlerine bakmak Meslek : eczacı kalfası

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 08:29

ßurak-£lif demiş ki:
biLmiorum jnm yhaa...

Kaç kere denedim bu yolda şansımı ne yaptıysam şansım dönmüo..üstüme çevirmiş silahlarını nefes almama fırsat vermiooo..??

özcan deniz

Ayrılık isteme benden
Ayrılamam kopamam senden
Yıkılırım çırpınırım ben
Seviyorum ölümüne yar gidemezsin
Bu acıyı verme bana sende bitersin
Gidiyorum deme
bana kahrolurum yokluğuna
Beni yalnız bırakıp gitme
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 15:03

ya baya güzel yazmışısın ama bnde hatırlayamadım cnm

can per perişan eşim dostum uyansın
>qnL<brk>
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
>qnL<brk>

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 509 Nerden : NeReYe Hobi : kitap okumak qezmek burakkkkkk ve hande =) o asıL hobi... Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 17:37

şarkının adı töre de söleyeni bilmiom ya handecim

geceler uzun başımda yar yine bitecek bu son bahar

SaRkı sözünden sanatcı buLma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki