Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Vote_lcapfarklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Voting_barfarklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Vote_lcapfarklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Voting_barfarklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
:)nil(:
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 147 Nerden : ANKARA Hobi : müzik dinlemek,gezmek,alışveriş yapmak,yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 00:08

*sana bi çiçek yolluyorum ama bana söz ver bu çiçek solana kadar seveceksin beni...KUSURA BAKMA AMA HAPI YUTTUN çünkü bu çiçek plastik=),
*coca colayım hayatın tadıyım, roccoyum çok şekerim, albeniyim bahanem çok, ülker çikolatalı gofretim beni sevmeyen varmı ?"
*her yıl rakıya katılan su miktarı 160 milyon ton. gelin sek içelim kuraklığı önliyelim...
*senin sevginde yalanmış. bana yalanmamış lazım!
*durumum çevrimiçi, beynim meşgul, ruhum hemen dönecek, aklım dışarıda, elim telefonda, kalbim çevrimdışı...
*pamuk prensesin üvey annesi uyuyan güzele elmayı verse, rapunzelin eline iğne batsa ve pamuk prenses kuleye kapatılsa nolurdu?
*adres yaz 053x xxx xx xx'a gönder gelip ağzını burnunu kırayım...
*Eğer geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı dünya güneş'e hasret kalırdı...
*Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan bir sağanak yağmurda dışarı çık ve ellerini aç. Tutabildiğin yağmur taneleri senin bana olan sevgin, tutamadıkların ise benim sana olan sevgimdir….
*Bebeğinizin altına yapmasını istemiorsanız çevirin üstüne yapsın.
*Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi.
*En son gülen sen olacaksın. . .çünkü en geç sen anlıyorsun.
*Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir.
*Eger dünya delikanli olsaydi yuvarlak olmazdi
*Selam, ben Aydan Sener - Hadi yaa... Ben de Dünyadan Neil Armstrong
*Bu cekicilik, bu asalet,hele o büyülü gözler. allah bütün güzelligi bir kiside toplamis. neyse benden cok bahsettik.sen nasılsın
*Noel babanin niye hiç eli yoktur?....çünkü NO-EL baba
*Yes abicim, Türkçe egitime benden de okey!!!
*Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur
*Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti
*Yasınız kaç?
-Vallahi her yıl değişiyor

*Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar...!
*Bir Daha Kumar oynamıyacağıma Bahse girerim..!
*Mutluluk bile acı veriyor,çünkü sonu var biliyorum!
*GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...
*alıp kırsalar kalemimi kanımla yazarım seni sewdiğimi
*Kaptan ali sesleniyor kaptan ali sesleniyor; "cikarin beni bu kaptan
*Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış
*O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm kapali yaparim

------SON-------

eklemek istedikleriniz varsa bekliyorum......
!!ZyNp!!
Isınan Üye
Isınan Üye
!!ZyNp!!

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 106 Nerden : Hobi : burakk:)) Meslek : öğrnci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 11:48

süperller bunlar yha saol cnm
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 147 Nerden : ANKARA Hobi : müzik dinlemek,gezmek,alışveriş yapmak,yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 14:29

önemli diil yenilerinide eklijem
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 15:16

komik ve gzl Sırıtmak
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 20:35

beğendiğinize sevindim
melekiz
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
melekiz

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 172 Nerden : Hobi : dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 12:13

süper yha saol waalllaaa yazdım bile bi tanesini
eLo$$
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
eLo$$

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 154 Nerden : Hobi : ''----'' Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 14:04

çokk gslllerr saoll
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 14:31

Gülümseme çok bazıLaRı çok komik Gülümseme
tatlı kıss
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
tatlı kıss

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 184 Nerden : antalya Hobi : test çözmek,burak&hande,küçük kadınları VE gece gündüzü izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 14:42

çok güselll sağol
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 17:30

tatlı kıss demiş ki:
çok güselll sağol
duyqu
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
duyqu

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 205 Nerden : Hobi : voleybol,müzik vee burak:) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 12:03

SüPErLr Saol CNm Gülümseme
HighVoltaGe
Yeni Üye
Yeni Üye
HighVoltaGe

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : Hobi : müzik,sinema... Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 12:31

p.için tesekkürler
hard-candy
Isınan Üye
Isınan Üye
hard-candy

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 114 Nerden : Hobi : utkuuyu izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 14:11

tşkler
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 18:45

çok eğlenceli cnm emeğine sağlık
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 16:16

saolun
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 19:47

koptum burda yaa ben aydan şener GülümsemeGülümseme
rapper_1923
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
rapper_1923

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 1671 Nerden : Hobi : anime,emo,pc Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 22:09

saol kujucumm manyaklar vhalla
elif:)
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
elif:)

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 180 Nerden : Hobi : müzilk dinlemek şiir yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeC.tesi 27 Eyl. 2008, 16:12

saool canım
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008, 19:55

paylaşımın için saol cnm
utkuarmi
Süper Üye
Süper Üye
utkuarmi

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 713 Nerden : isTaNbuL Hobi : woLeyboL oynAmAk müZik dİnLeMek Meslek : öğRencİ

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePtsi 06 Ekim 2008, 19:44

çk gsl saoll paylaşım için Dil
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeSalı 07 Ekim 2008, 15:11

moralinn bozukken oku oku gül Gülümseme
çok güldüryüo yavf
-ArDaCı-
Yeni Üye
Yeni Üye
-ArDaCı-

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeÇarş. 08 Ekim 2008, 18:44

paylaşım için saol cnm...çok güzeller Sırıtmak
aylin ime
Yeni Üye
Yeni Üye
aylin ime

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 25/09/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008, 15:24

saolun
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008, 18:37

nilcim nerden buluyorsun bhu nickleri
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePtsi 15 Ara. 2008, 17:48

SÜPERSİN AL SANA BİDE BEN DEN OLSUN BAKALIM

TECRÜBE HAYATTA YEDİĞİN KAZIKLARIN TOPLAMIDIR[/img]
sinsi-meleq
Isınan Üye
Isınan Üye
sinsi-meleq

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 52 Nerden : ankara Hobi : net alemi Meslek : öqrencii

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009, 13:00

BnLar spr JnM qerçektN payLaşıM içN TşkLerr
nika
Yeni Üye
Yeni Üye
nika

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 31/01/09 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : cennetten Hobi : şarkı dinleyip oyun oynama Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeC.tesi 31 Ocak 2009, 20:18

ben yeni geldim arkadaş arıyorum
nika
Yeni Üye
Yeni Üye
nika

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 31/01/09 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : cennetten Hobi : şarkı dinleyip oyun oynama Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeC.tesi 31 Ocak 2009, 20:19

paylaşım için saol
nika
Yeni Üye
Yeni Üye
nika

Kadın

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimeC.tesi 31 Ocak 2009, 20:19

bende tşkleer
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi farklı msn nickleri         mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi Icon_minitimePaz 15 Şub. 2009, 16:51

süper harika tek kelimeyle muhteşemler yhaaa

farklı msn nickleri mutlaka bakmalısınız bizden söylemesi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki