Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
yIkIlaN HaYaLLeR!m... Vote_lcapyIkIlaN HaYaLLeR!m... Voting_baryIkIlaN HaYaLLeR!m... Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
yIkIlaN HaYaLLeR!m... Vote_lcapyIkIlaN HaYaLLeR!m... Voting_baryIkIlaN HaYaLLeR!m... Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

yIkIlaN HaYaLLeR!m...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
!!!.al£v.!!!
Yeni Üye
Yeni Üye
!!!.al£v.!!!

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek, pc, FB:) Meslek : öğrenci

MesajKonu: yIkIlaN HaYaLLeR!m... yIkIlaN HaYaLLeR!m... Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 16:27

Ne hayallerim vardı senden önce,
Ne düşlerim, ne umutlarım&
Ne yarınlarım vardı düşüncelerimde,
Ne sonralarım
Hepsi yok oldu seninle,
Hepsi bitti tükendi sende,
Elimde parçalanmış bir kalp,
Yüreğimde bir acı
Çıktım umut yollarına yürüyorum.
Hayallerime kavuşmayı,
Düşlerime ulaşmayı,
Artık sadece ümit ediyorum.
Senden bana hayır yokmuş,
Her gün daha iyi anlıyorum...
!!!.al£v.!!!
Yeni Üye
Yeni Üye
!!!.al£v.!!!

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek, pc, FB:) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yIkIlaN HaYaLLeR!m... yIkIlaN HaYaLLeR!m... Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 16:31

arkadaşlar ben yasdım şiiri... yorum yasarsanız sevinirim...şimdiden teşekkürler...
**dunya__guzeli**
Isınan Üye
Isınan Üye
**dunya__guzeli**

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 86 Nerden : Hobi : pc,dizi izlemek,arkilerle doyasıya gezip eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yIkIlaN HaYaLLeR!m... yIkIlaN HaYaLLeR!m... Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 17:26

süper olmus ellerine sağlık cnm tam benlik
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: yIkIlaN HaYaLLeR!m... yIkIlaN HaYaLLeR!m... Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 18:40

ewTT CaN^ım Süperr oLmuş...Devamınıdaa bekLeriz...!!
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yIkIlaN HaYaLLeR!m... yIkIlaN HaYaLLeR!m... Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 22:45

süper bir şiir canm emeğine sağlıkk Gülümseme
!!!.al£v.!!!
Yeni Üye
Yeni Üye
!!!.al£v.!!!

Kadın

MesajKonu: Geri: yIkIlaN HaYaLLeR!m... yIkIlaN HaYaLLeR!m... Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 15:38

hepinise çok teşekkür ediyorum saolun...
__eLif__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__eLif__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 526 Nerden : Hobi : ders çalışmak,nette vakit geçirmek, müzik dinLemek, Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yIkIlaN HaYaLLeR!m... yIkIlaN HaYaLLeR!m... Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 16:36

süper oLmuş
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yIkIlaN HaYaLLeR!m... yIkIlaN HaYaLLeR!m... Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 12:02

**dunya__guzeli** demiş ki:
süper olmus ellerine sağlık cnm tam benlik

aynen katılıyorum canm
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: Geri: yIkIlaN HaYaLLeR!m... yIkIlaN HaYaLLeR!m... Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 14:04

EmeĞine SağLık cnm Gercekten Super bi ŞiiR

Devamını bekLeriz ..
!!!.al£v.!!!
Yeni Üye
Yeni Üye
!!!.al£v.!!!

Kadın

MesajKonu: Geri: yIkIlaN HaYaLLeR!m... yIkIlaN HaYaLLeR!m... Icon_minitimePerş. 18 Eyl. 2008, 12:28

beğenmenize çok sevindim hepinize teşekkür ederim...yeni şiirleri koycam fırsat bulursam...okuyan herkese tşk Gülümseme

yIkIlaN HaYaLLeR!m...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası