Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Vote_lcapÜye Resimleri Bölümü Açıklaması Voting_barÜye Resimleri Bölümü Açıklaması Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Vote_lcapÜye Resimleri Bölümü Açıklaması Voting_barÜye Resimleri Bölümü Açıklaması Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Üye Resimleri Bölümü Açıklaması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
İsterdim
Administrator
Administrator
İsterdim

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2522 Nerden : Hobi : Küçük Kadınlar Meslek : Öğrenci http://Www.BurakFan.YetkinForum.Com

MesajKonu: Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 21:53

Arkadaşlar Üye Resimleri Bölümüne Yeni Konu Açarken Konunun Adı Kendi Nickiniz Olsun Lütfen!

Yönetim!
>qnL<brk>
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
>qnL<brk>

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 509 Nerden : NeReYe Hobi : kitap okumak qezmek burakkkkkk ve hande =) o asıL hobi... Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 02:07

bilgilendirme için saolunn
ARZUMmMmMm
Yeni Üye
Yeni Üye
ARZUMmMmMm

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 18 Nerden : Hobi : "^^burak^^" Meslek : ögrenci!!!

MesajKonu: Geri: Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 15:57

Sırıtmak
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Icon_minitimeSalı 04 Kas. 2008, 12:48

bilgilendirme için saolun
esRa<3buraq
Moderatör
esRa<3buraq

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : Sago'mun ve Yalın'mnn oLduğu her yerden (: Hobi : nette takıLmak Rap dinLemek voLeyboL Meslek : öğRénci..

MesajKonu: Geri: Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 14:41

miLLét nédén foTo payLaşmıosunuzz Sırıtmak
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Icon_minitimeC.tesi 06 Ara. 2008, 12:21

edd payLaşıınn fotolarınısı Sırıtmak:D
_eren_feyza_
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
_eren_feyza_

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 342 Nerden : cennet Hobi : şarkı dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Icon_minitimeC.tesi 31 Ocak 2009, 19:39

ya ben resim koymayı bilmedigim için koyamıyorum
avatarımı da zor koydu ve nerden koydugumu hataılamıyorum yardım edin lütfen
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : antalya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci http://www.mervesevifan.com

MesajKonu: Geri: Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Icon_minitimeC.tesi 07 Mart 2009, 17:55

ben koysam mı
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Üye Resimleri Bölümü Açıklaması Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 11:51

NASIL KOYULUOO?????

Üye Resimleri Bölümü Açıklaması

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası