Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_lcapBurak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Voting_barBurak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_lcapBurak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Voting_barBurak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

SewGilisi
Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_lcap57%Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_rcap
 57% [ 123 ]
KardeŞi
Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_lcap26%Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_rcap
 26% [ 56 ]
Kuzeni
Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_lcap3%Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_rcap
 3% [ 6 ]
Arkadaşı
Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_lcap14%Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Vote_rcap
 14% [ 31 ]
Toplam Oylar : 216

Yazar Mesaj
elif:)
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
elif:)

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 180 Nerden : Hobi : müzilk dinlemek şiir yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 18:29

fazi demiş ki:
tabikide sewgilisi sürekli onun yanında olup onunla vakit geçirirdim
ama bigün ayrılada blirdin dimi yani
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 18:41

iyide durup dururken neden ayrılsın kie
utkuarmi
Süper Üye
Süper Üye
utkuarmi

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 713 Nerden : isTaNbuL Hobi : woLeyboL oynAmAk müZik dİnLeMek Meslek : öğRencİ

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 19:10

yhaa belki durup duruken deil de oldu da bi gün ayrıldılar nolcak o zman bi akrabası ya da kardeşi olmak daha gzl bnce hiç ayrılmazdın GülümsemeDil
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 19:24

bi tanesi olmak isterdim
abut
Yeni Üye
Yeni Üye
abut

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : istanbul Hobi : voleybol oynamak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 21:25

tabiiki sevgilisi olmak isterdim
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 14:45

sevgili olursan elinden kaybetmek gibi bi seçenek oluyor
göksu
Yeni Üye
Yeni Üye
göksu

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 25/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : müzik dinlemek ,şiir okumak,arkadaşlarımla eğlenmek Meslek : okuyorum

MesajKonu: ne olmak isterim Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 11:52

ben burak sağyaşar ın sevgilisi olmayı çok isterdim çünkü onun gibi çocuk bulunmaz
göksu
Yeni Üye
Yeni Üye
göksu

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 25/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : müzik dinlemek ,şiir okumak,arkadaşlarımla eğlenmek Meslek : okuyorum

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 11:54

ben burak sağyaşar ın sevgilisi olmak isterdim çünkü onun gibi çocuk bulunmaz
ceylinnn!
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylinnn!

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : adana Hobi : internet Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 12:03

ben kuzeni olmak isterdim çünkü kuzenlerin yeri başka oluyo
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 18 Ekim 2008, 00:03

kardeşi
Emine DURAK
Isınan Üye
Isınan Üye
Emine DURAK

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : Hobi : internette dolaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 18 Ekim 2008, 20:31

HANDE SORAL sevgilisi bende arkadaşı olmak isterdim
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 08:59

rap_hande demiş ki:
iyide durup dururken neden ayrılsın kie

beLLimi oLuR duRup duRuRken deiL beLki soğuCak buRak beLki aşkı bitiCekk beLLi oLmazz !!! GülümsemeGülümseme
crazy.gırl.ceren
Yeni Üye
Yeni Üye
crazy.gırl.ceren

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : Hobi : yuzmek ders calısmak chatlesmek fotograf cekmek voleybol oynamak Meslek : öğrencıyım

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 14:54

BN SEVGILISI OLMAK SITERDIM AMA YASIM KUCUK ONA GORE BU YUZDEN KARDEŞİ OLSAYDIM SUPER OLURDUU HERKESE HAVA ATARDIM BOLE BIRININ KARDEŞİ OLMAK SUPER BI DUYGU
fenerli.kız
Yeni Üye
Yeni Üye
fenerli.kız

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/11/08 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : izmir Hobi : yok Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 02 Kas. 2008, 16:43

ben nkardeşi olmak isterdim eğer sevgilisi olursam ayrılırsak bidaha belki hiç görüşemeyiz o yüzden kardeşi olmak isterdim
selineburak
Isınan Üye
Isınan Üye
selineburak

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/10/08 Mesaj Sayısı : 40 Nerden : bolu Hobi : kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 03 Kas. 2008, 16:09

sevgilisiiiiiii
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 03 Kas. 2008, 18:17

en iisii kardeşii qaranTiee aLALım işi ama dimi Dil:P..'
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 03 Kas. 2008, 20:39

arkadaşı
crazy.gırl.ceren
Yeni Üye
Yeni Üye
crazy.gırl.ceren

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : Hobi : yuzmek ders calısmak chatlesmek fotograf cekmek voleybol oynamak Meslek : öğrencıyım

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 08 Kas. 2008, 17:48

вη ∂αнα ση¢є∂є šσℓє∂ιιм gιвι вυяαq šαgуαšαяιη кαя∂єšι σℓмαq ιšтєя∂ιм σηℓα нєя zαмαη вιяℓιqqтє σℓмαqq ιšтєя∂ιм αякα∂αšℓαяα ƒℓη нανα αтαя∂ιм нєякєšє ααвιмιη мšη α∂яєšιηι ∂αιтιя∂ιмм
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 08 Kas. 2008, 19:27

güzel düşünce ama burak tek çoçuk galiba öle bi kardeşi yok =)=) ay keşke olsa
minik_src@hotmail.com
Yeni Üye
Yeni Üye
minik_src@hotmail.com

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/11/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : izmit Hobi : buzhokeyi Meslek : sporcu

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 21:04

arkadaşı[/url][/i][/b]
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 14:25

ya tanışıyım bi kaynaşım sonra ark.qanqa .sevgülü ne gerekiyorsa oluruz
armagangonca
Yeni Üye
Yeni Üye
armagangonca

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Hobi : internet Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 18 Kas. 2008, 18:40

ben kızım ama ben ikizim olmasını isterdim herşeyimi anladtırdım oda bana tabi Gülümseme
buraq'm_dnz
Yeni Üye
Yeni Üye
buraq'm_dnz

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 27 Nerden : Hobi : ... Meslek : öğrenci...

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 15:17

kardeşi olmakk isterdm.. asla ayrılmasdık hep birlkte olurduk..
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 20:40

eed en iisii krdeşşi oLmakk Dil
hale_numetalci
Yeni Üye
Yeni Üye
hale_numetalci

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 23/10/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : konya Hobi : spor Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 09 Ara. 2008, 20:03

burak sagyasara benzeyen sevgilim var zaten
mızmız
Isınan Üye
Isınan Üye
mızmız

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 31/10/08 Mesaj Sayısı : 32 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 06 Ocak 2009, 17:53

benim içinde ögle buraközge
e_c_e_m
Isınan Üye
Isınan Üye
e_c_e_m

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/11/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : ZONGULDAK Hobi : gitar Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 16:22

tabıkıde kesınlıkle sewgilisi olmk ıstrdmm
rabİİa*
Yeni Üye
Yeni Üye
rabİİa*

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 27/01/09 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : istanbul Hobi : sinemaya gitmek,gezmek,tiyatroo Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 27 Ocak 2009, 14:15

ben kardesı olmaq ısterdım ole bı abım olsa varyaaaaaa Sırıtmak Sırıtmak [/b]
rabİİa*
Yeni Üye
Yeni Üye
rabİİa*

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 27/01/09 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : istanbul Hobi : sinemaya gitmek,gezmek,tiyatroo Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 27 Ocak 2009, 14:25

ben kardesı olmaq ısterdım ole bı abım olsa varyaaaaaa Sırıtmak Sırıtmak [/b]
assena
Yeni Üye
Yeni Üye
assena

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 27/01/09 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : osmaniye Hobi : tv seyretmek-yazı yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ Burak SağYaşaRıN neYi oLmak isTersiniz ¿ - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009, 18:56

tabiki de kardeşi olmak en iyisi.. onunla birlikte büyümek,yediğin yemeğe kadar herşeyi paylaşmak,aynı şeylere sahip olmak en güzeli! üstelik kim böyle karizmatik-yakışıklı-esprili-oyuncu vs. bi abisi olsun istemez . Şahsen benm abim yok .BÖYLE Bİ ABİM OLSN ÇOK İSTERDMM....!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki